BT Altyapınızı Taşımadan Önce Faddom ile Tanışın

Bilgi Teknolojileri (BT) altyapısının geçişi, felaket kurtarma planlaması, veya diğer herhangi bir geçiş projesine girişmeden önce karşınıza çıkacak en önemli adımlardan biri, iş uygulamalarınızın bağımlılıklarını detaylı bir şekilde haritalamaktır. Bu adım, sürecin temel taşını oluşturur ve başarılı bir geçişin anahtarını elinizde tutmanızı sağlar. BT Altyapınızı Taşımadan Önce Faddom ile Tanışın.

Uygulama Bağımlılıklarının Önemi

Bilgi Teknolojileri (BT) altyapısının geçişi, felaket kurtarma planlaması, veya diğer herhangi bir geçiş projesine girişmeden önce karşınıza çıkacak en önemli adımlardan biri, iş uygulamalarınızın bağımlılıklarını detaylı bir şekilde haritalamaktır. BT Altyapınızı Taşımadan Önce Faddom ile Tanışın.

Hangi uygulamaları birlikte taşımanız gerektiğini bilmemeniz durumunda, doğru taşıma gruplarını oluşturamazsınız. Ve eğer birlikte taşımanız gereken uygulamalar hakkında fikriniz yoksa, bu durum BT yapınızı ciddi şekilde bozabilir. Faddom’un uygulama bağımlılık haritalama özelliği ile şirket içi konsolidasyonlar, şirket içinden buluta geçişler veya taşıma planlarken iş sürekliliğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Doğru Planlama İçin Kritik Adımlar

Eğer doğru uygulama haritalarınız yoksa, yapınızı taşıma işlemi zorlu, uzun ve pahalı bir sürece dönüşebilir. Günümüzde uygulamaları hibrit veya bulut ortamlarında çalıştırmak, güvenlik ve maliyet endişeleri nedeniyle giderek yaygınlaşmaktadır. Tüm bu topoloji türlerini kullanmanın faydaları ve riskleri bulunmaktadır. Ek esneklik, kullanılabilirlik, analitik yetenekler ve düşük maliyetler bu avantajlar arasındadır. Ancak, önceden ortamınızın doğru bir haritasını çıkarmazsanız, geçiş işlemleriniz gecikmeyle veya başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Faddom’un Benzersiz Çözümü

Bilgi Teknolojileri (BT) altyapısının geçişi, felaket kurtarma planlaması, veya diğer herhangi bir geçiş projesine girişmeden önce karşınıza çıkacak en önemli adımlardan biri, iş uygulamalarınızın bağımlılıklarını detaylı bir şekilde haritalamaktır. BT Altyapınızı Taşımadan Önce Faddom ile Tanışın.Faddom, ortamınızı tam olarak anlamanıza ve tüm bağımlılıkları göz önünde bulundurarak neyi nasıl taşıyacağınıza dair bir yol haritası sunar. Başlangıçta tüm ortamınızın haritasını çıkardıktan sonra, güvenli ve verimli bir geçiş planlayabilir, veri merkezi dönüşümü ve felaket yedekleme planlaması yapabilirsiniz.

Faddom’un ajansız (agentless) platformu, uçtan uca ortamınızın tamamını keşfetmenize yardımcı olur. Böylece geçişlerinizi, en başından itibaren %100 doğru bilgiye sahip olarak planlayabilirsiniz. Tüm hibrit BT altyapınızı ve iş açısından kritik uygulamalarınızı bağımlılıklarıyla birlikte, geçiş öncesinde, sırasında ve sonrasında, 60 dakika gibi kısa bir sürede haritalayabilirsiniz.

BT Altyapınızı Taşımadan Önce Faddom ile Tanışın

Faddom, bulut taşıma analizi, veri merkezi dönüşüm planlaması ve backup/disaster planlaması gibi kritik süreçlerde size nasıl yardımcı olabileceğini gösterir. Uygulama bağımlılıklarına göre geçiş aşamalarını planlayarak, sunucu ve uygulamalardan oluşan taşıma grupları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, yedekleme ortamınıza dahil etmeniz gereken her şeyi keşfederek, tüm süreci kolaylaştırır.

Bir BT altyapı geçişi, felaket kurtarma planlaması veya başka bir geçiş projesi gerçekleştirmeden önce, Faddom ile tanışmak, sürecinizi başarıya ulaştıracak en önemli adım olabilir. Faddom, kompleks BT altyapılarınızın ve uygulama bağımlılıklarınızın tam ve doğru bir şekilde haritalandırılmasını sağlayarak, geçiş sürecinizi güvenli, hızlı ve maliyet etkin hale getirir.

60 dakika gibi kısa bir sürede Faddom’u kendi ortamınızda görmek istemez misiniz?

Faddom ile Ağınızda Güvenliği Nasıl Artırabilirsiniz öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Facebook
Twitter
LinkedIn

En Popüler İçerikler

Son Yazılar