HİZMET SEVİYELERİ

“Türkiye’de Tek! Müşteri Denetimine Açık Stok, %100 Stok Bulundurma Garantisi ve %100 SLA Başarım Oranı!”

Kuruluşundan bu yana %100 servis seviyesi başarım oranı

SLA1

Haftada 7 gün, 24 saat (7×24) hizmet verilmektedir. 30 dakika içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, ITSS teknik uzmanları azami 6 saat içerisinde gerekli yedek parça ve cihazlarla birlikte yerinde müdahalede bulunarak arızayı gidermekte veya taahhüt edilen sürelerde onarılamayacak arızalar için eşdeğer ürünlerle müşterinin iş sürekliliğini sağlamaktadırlar.

7×24, 6 saat çözüm

SLA2

Haftada 7 gün, 24 saat (7×24) hizmet verilmektedir. 1 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahalede süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda 4 iş saati içerisinde içerisinde müşteri yerinde müdahale edilmektedir.

7×24, 4 saat müdahale

SLA3

Hafta içi mesai günlerinde saat 08:30 ila 17:30 saatleri arasında (5×9) hizmet verilmektedir. 4 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda en geç ertesi iş günü müşteri yerinde müdahalede bunulmaktadır.

5×9, ertesi iş günü

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ

Hizmet verilecek zaman dilimleri, telefonla müdahale, uzaktan bağlantı ile müdahale, yerinde müdahale ve çözüm süreleri müşteri ihtiyacına bağlı olarak kişiselleştirilebilir.

*Aynı kontrat içerisinde ürün bazlı olarak değişik servis seviyelerinin tercih edilmesi mümkündür.