HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

ITSS Bilişim Hizmetleri ile uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimi bir arada.

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarına, yönetilen bilişim hizmetleri, sunucu, veri depolama ve yedekleme sistemlerine yönelik, marka ve üretici bağımsız garanti sonrası bakım onarım & destek hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’nin bu konuda en yetkin teknik uzman kadrosu ve en geniş multivendor yedek cihaz/parça stokuna sahip lider servis sağlayıcısı olarak, 400’ün üzerindeki mevcut sözleşmeli müşterimize, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunma ilke ve arzusu içerisinde faaliyet gösteriyoruz

ITSS, Yönetilen Hizmetler iş birimini kurarak müşterilerinin katma değerli bilişim hizmet taleplerine de yanıt verecek şekilde, müşteri ve hizmet odaklı stratejik iş planı doğrultusunda gelişimine devam etmektedir.

ITSS, Yönetilen Hizmetler iş birimi ile müşteri BT ekiplerinin ayrılmaz bir parçası olarak çalışacaktır. Teknolojinin tüm karmaşıklığını ITSS üstlenecek, müşteri BT ekipleri asıl işlerine odaklanarak daha verimli katma değeri yüksek faaliyetler için kendilerine zaman yaratacaklardır.

VİZYONUMUZ

Bilişim Hizmetleri alanında, Türkiye’nin en güvenilen ve en çok tercih edilen, lider servis sağlayıcısı olmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve kaliteli bilişim hizmetlerini uygun fiyatla sunarak, müşterilerimizin sürdürülebilirliklerine katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLI

Şirketimizin varlığını borçlu olduğumuz müşterilerimizin, ödemiş oldukları hizmet bedellerinin karşılığını tam anlamıyla alması ve memnuniyeti birincil önceliğimiz olup, bunu sağlayabilmek için gereken hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizi her daim açık, şeffaf ve dürüst bir anlayış ile yürütür, tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

KAYNAKLARA
SAHİP ÇIKAN

Müşterilerimizi, gerçekten ihtiyaç duymadıkları yatırımları yapmaya asla yönlendirmez, mevcut kaynaklarını, ana işlerine yeterli hizmeti verebildiği sürece korumaya teşvik ederiz.

SÜREKLİ GELİŞEN
VE YENİLİKÇİ

Gelişme ve öğrenmenin şirketimizin devamlılığı için kaçınılmaz olduğu bilinciyle, sektördeki yenilikleri ve gelişen teknolojiyi sürekli takip eder, müşterilerimizin değişen ihtiyaçları karşısında önceden hazır oluruz.